Diablo’da tüm dengeler değişti!

Bu beklenmedik keşif, hız koşusunu bir anda ikinci plana atarken, oyuncunun ve izleyicilerin odak noktası haline geldi. Nadiren rastlanan bu eşyanın bulunması, RPG dünyasında büyük bir heyecan yarattı ve oyunun nasıl oynandığına dair yeni bir perspektif sundu.

Diablo 2 Resurrected’de bir hız koşucusu, oyunun sunabileceği en nadir eşyayı yakaladı ve bunu derhal 35.000 altına bir satıcıya sattı. Diablo 2 ve 4 hız koşucusu Kano, bir suikastçı odaklı dünya rekoru denemesi yaparken, yağmalanan eşyaların üstünde parıldayan ve nadirliğine yakışır şekilde ışıldayan bir Zod Run’u fark etti. “Bir Zod Run’u! Bu, hız koşumda bulduğum en yüksek seviye run,” dedi ve ardından ekledi, “Bu arada, bulduğum ilk Zod bu.” Ancak bu süs eşyası bu dünyada uzun kalmayacaktı, çünkü Kano hemen bir satıcıya giderek onu 35.000 altına sattı, sohbeti takip edenlerin hem şaşkınlığına hem de eğlencesine neden oldu.

Diablo’da tüm dengeler değişti!

Biraz sayılara girecek olursak, Diablo 2 Resurrected hayranları genel olarak Zod Run’u oyunun sunabileceği en nadir düşüş olarak kabul eder. D2RuneWizard’a göre, bir tane elde etme ihtimalinizin en yüksek olduğu yer, Cehennem Baal’ın görev düşüşünden ve hatta bu bile 1:2,987,183 şansla gerçekleşiyor. Peki, bu 35.000 altın değer mi? Kararı size bırakıyorum.

Oyunun en nadir eşyasının Tyreal’s Might mı yoksa Zod Run’u mu olduğu konusunda biraz tartışma var. Ancak bu, orijinal Diablo 2 mi yoksa Resurrected versiyonu mu olduğuna bağlı olarak değişiyor. Son versiyon, mevcut seviyenizin üstünde canavarlar sunan Korku Bölgeleri adında bir özellik içeriyor ki bu, Tyreal’s Might gibi son oyun eşyalarını çiftlik yapmayı çok daha kolay hale getiriyor. Yine de, bunların belirmesi için Baal’ı yenmeniz gerekiyor ve bu genellikle çoğu hız koşusunun sonlandığı nokta.

Yani, her iki eşya da ultra nadir kabul edilse de, birçok oyuncu Resurrected oynadığı ve Kano’nun durumunda olduğu gibi, muhtemelen onları hemen satıcılara satacağı için Zod Run’u bu unvanı alabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir