Yetişkin filmi yıldızı Mia Khalifa’nın çıplak fotoğrafı sosyal medyayı karıştırdı

Lübnan asıllı ABD’li yetişkin filmleri oyuncusu Mia Khalifa, eski adıyla Twitter olarak bilinen X platformunda, çıplak bir şekilde bir sandalyeye oturmuş ve elinde bir çaydanlık ve bardak tutttuğu müstehcen bir fotoğrafını paylaştı.

Saçlarını açık bırakan Khalifa, vücut zincirleri ve takılarından başka hiçbir şey takmıyordu ve çaydanlıkla bardağı göğüslerini kapatacak şekilde yerleştirmişti.

Gönderisini ana dili olan Arapçada “Günaydın aşkım” anlamına gelen bir sözle paylaştı.

Paylaşım sosyal medyada büyük bir etki yaratırken hayranları gönderiye yorum ve beğeni yağdırdı.

Birkaç gün önce 31. yaşına giren Khalifa, doğumgününü çeşitli fotoğraflar paylaşarak kutladı. Fotoğraflardan bazılarında fenomenin çocukluk yıllarına ait görseller de yer aldı.

Instagram’da yazdığı bir dizi nostaljik fotoğrafı paylaşırken “31” yazan ve ardından Kova burcu emojisini koyan Khalifa’yı takipçileri de hemen kutladı. Bir sosyal medya kullanıcısının gönderiye yaptığı, “O zaman masumdu, şimdi de masum.” yorumu ise dikkat çekti.

Khalifa ilk kez yetişkinlere yönelik bir filmde başörtüsü takarak görünerek şöhrete kavuştu. Tartışmalı hamle, 2015 yılında ona dünyanın en çok izlenen porno yıldızı unvanını kazandırdı ve onu herkesin tanıdığı bir isim haline getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir